Flétna

O realizaci kroužku ve školním roce 2021 / 2022 probíhají jednání !!!!!

Milí rodiče!

Máte doma malé hudební nadšence, neposedy, či človíčky se špatným zdravím a dechovými potížemi?

Pak právě pro Vás je určen hudební kroužek Písklata.

V  něm Vám nabízím:

  • výuku základům hry na zobcovou flétnu

  • seznamování s tóny a notami nenásilnou hravou formou

  • hru na rytmické nástroje a spoustu zpívání

  • procvičování správné techniky dýchání…

Komu je kroužek určen?

  • všem dětem starším 5 let

  • dětem projevujícím již nyní nadšení pro hudbu a písničky

  • dětem s dlouhodobými zdravotními potížemi dýchací soustavy

Předpokládaný čas konání: pondělí 14,15 -15,00.

Cena: 90,– Kč/lekci při počtu 5 a více dětí (max. 8 v 1 skupině), 110,-/lekci v případě nahlášení pouze 3-4 dětí. Předpokládaný počet lekcí na 1. pololetí je cca 17. Přednost mají děti, které již kroužek navštěvovaly v minulém roce.

Další platby: 150,- Kč za zpěvník začátečníci, 170,- zpěvník s notami – pokročilí, až budou začínat s notami (pokud ho již nemají).

Platba: Platí se vždy kurzovné za 1 pololetí, bezhotovostně. Splatnost platby za 1. pololetí je do konce září. V případě, že odpadnou kvůli mé nemoci některé hodiny a nebude je možno nahradit, bude Vám přeplatek kurzovného vrácen, případně odečten z platby na další pololetí. V případě nutnosti zrušení kroužku kvůli karanténě mojí, či školkové z důvodu Covid 19 proběhne náhrada lekcí formou on-line lekcí přes WhatsApp či Jitsi Meet v čase dle dohody (lekce v délce 30 min pro max 3 děti).

Co potřebujete: Kvalitní sopránovou zobcovou flétnu s barokním prstokladem, nejlépe značky Yamaha či Aulos – doporučuji nákup na www.kytary.cz, či www.cmias.cz.

V případě, že máte zájem Vaše děti přihlásit do kroužku, volejte tel. č. 774 21 61 89, či pište na e-mail balvankova@seznam.cz.

S pozdravem Mgr. Hana Skálová

 

První lekce  ????????